Operator wózka widłowego (k/m/d)

Ort: Köln

Zadania:

  • Załadunek i rozładunek samochodów
  • Przygotowanie towarów do załadunku
  • Składowanie towarów przy pomocy wózków widłowych
  • Ewidencjonowanie towarów przyjmowanych i wydawanych przy pomocy skanera

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w magazynie i sprawna obsługa wózków
  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany)

Co proponujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie zgodnie z aktualnymi taryfami podstawowymi i dodatkami branżowymi
  • Długotrwałe zatrudnienie
  • Indywidualne wsparcie ze strony naszych pracowników

Stellendetails

Einsatzort:

51149 Köln Nordrhein-Westfalen Deutschland

Branche:

Transport/Logistik/Verkehr

Beruf:

Lager- und Transportarbeiter / Lager- und Transportarbeiterin

Tätigkeitsbereich:

Logistik u. Materialwirtschaft (Einkauf, Lager, Transport v. Güter u. Personen)

Befristung:

unbefristet

Kontakt

Unique Personalservice GmbH

Frau Patricia Dubiel

Waidmarkt 11

50676 Köln

+49 221 9312250

oder