Sortowacz przesyłek (k/m/d) – praca na cały lub pół etatu

Ort: Köln

Zadania :

  • Sortowanie przesyłek wg kodu pocztowego
  • Załadunek i rozładunek samochodów

Wymagania :

  • Gotowość do pracy wieczorami i w nocy
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Dokładna i samodzielna praca
  • Umiejętność pracy w grupie

Co oferujemy :

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie zgodnie z aktualnymi taryfami podstawowymi i dodatkami branżowymi - premie urlopowe i świąteczne
  • Długotrwałe i pewne zatrudnienie
  • Możliwość otrzymania zaliczek
  • Indywidualne wsparcie ze strony naszych pracowników
  • Dobra atmosfera pracy
  • Zainteresowanym udostępniamy skuter do dojazdów do pracy

Stellendetails

Einsatzort:

51149 Köln Nordrhein-Westfalen Deutschland

Branche:

Transport/Logistik/Verkehr

Beruf:

Helfer / Helferin für Lagerwirtschaft, Transport

Tätigkeitsbereich:

Logistik u. Materialwirtschaft (Einkauf, Lager, Transport v. Güter u. Personen)

Befristung:

unbefristet

Kontakt

Unique Personalservice GmbH

Frau Patricia Dubiel

Waidmarkt 11

50676 Köln

+49 221 9312250

oder